?ECHOVÁ & PARTNERS Advokátska kancelária

Lenka Šubeníková joins Čechová & Partners


Lenka Šubeníková je novou partnerkou advokátskej kancelárie Čechová & Partners

BRATISLAVA 2. novembra 2016

Lenka ŠubeníkováČechová & Partners, popredná slovenská advokátska kancelária poskytujúca komplexné právne poradenstvo, s radosťou oznamuje, že Mgr. Lenka Šubeníková sa s účinnosťou od novembra 2016 stala jej novou partnerkou. Lenka svojím príchodom posilní tím a ponuku služieb advokátskej kancelárie v oblasti korporátnych záležitostí, pričom sa špecializuje na právo obchodných spoločností/fúzie a akvizície, nehnuteľnosti a pracovné právo. Lenka doposiaľ pôsobila ako advokátka na pozícii Counsel v advokátskej kancelárii Wolf Theiss.

Lenka ukončila štúdium na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2003, je členkou Slovenskej advokátskej komory a hovorí plynule slovensky, anglicky a nemecky. Počas svojej predchádzajúcej praxe sa vo veľkej miere venovala rozličným typom projektov v oblasti fúzií a akvizícií a získala bohaté skúsenosti v obchodnej oblasti vrátane napríklad vnútroštátnych a cezhraničných transakcií, akvizícií, predajov, spoločných podnikov a vnútropodnikových reorganizácií, ako aj bežných korporátnych záležitostí.

Pokiaľ ide o právo nehnuteľností, Lenka zastupovala klientov najmä pri nadobúdaní a predaji nehnuteľností, ako aj pri developerských projektoch a zameriavala sa taktiež na oblasti nájomného a stavebného práva. Lenka má zároveň rozsiahle skúsenosti s poskytovaním poradenstva v otázkach pracovného práva. Lenka bola uvedená ako odborníčka v oblasti práva obchodných spoločností a M&A v publikáciách Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe a IFLR1000 a v oblasti práva nehnuteľností a stavebníctva bola odporúčaná v publikácii Legal 500.

Lenka bude poskytovať právne poradenstvo predovšetkým v oblasti fúzií a akvizícií, nehnuteľností a pracovného práva, a zároveň bude partnerkou zodpovednou za „German Desk“ – oddelenie kancelárie poskytujúce služby nemecky hovoriacim klientom.

„Lenka je veľmi vítaným novým členom našej kancelárie,” hovorí Tomáš Rybár, Managing Partner kancelárie. “Snúbi sa v nej výborné chápanie ako právneho systému, tak aj trhového prostredia a bude osobitným prínosom pri poradenstve klientom z nemecky hovoriacich krajín. Jej znalosti a kvalifikácia budú skvele dopĺňať prax a štandardy uplatňované v kancelárii Čechová & Partners.“

Lenka svoj príchod do Čechová & Partners komentovala nasledovne: „Mám veľkú radosť, že sa stanem súčasťou takej významnej slovenskej advokátskej kancelárie. Teším sa, ako v spolupráci s mojimi novými kolegami rozšírime spektrum služieb spoločnosti v prospech našich klientov.“

O Čechová & Partners

Advokátska kancelária Čechová & Partners, založená v roku 1990, patrí k popredným slovenským kanceláriám poskytujúcim komplexné právne poradenstvo. Spoločnosť zastupuje široké spektrum klientov z najrozličnejších odvetví služieb a priemyslu. Cieľom Čechová & Partners je byť nezávislou advokátskou kanceláriou, ktorá svojim klientom poskytuje nadštandardné služby právneho poradenstva vďaka spojeniu dôkladných znalostí slovenského právneho poriadku a podnikateľského prostredia, s bohatými skúsenosťami s fungovaním slovenského trhu. Kancelária sa pravidelne umiestňuje na najvyšších priečkach v rámci kľúčových hodnotených oblastí v popredných rebríčkoch, ako sú Chambers, Legal 500, alebo Právnická firma roka.

Kontaktné osoby:

Adriana Buchová
Marketingová asistentka
adriana.buchova@cechova.sk

Tomáš Rybár
Managing Partner
tomas.rybar@cechova.sk
Copyright (c) 2006 ?ECHOVÁ & PARTNERS Všetky práva vyhradené.
Zdroj: www.cechova.sk,