Kariéra

Kariéra


Advokátska kancelária Čechová & Partners pravidelne rozširuje pracovné pozície o advokátov, koncipientov a administratívny personál. Ak dokážete pracovať v tíme, ste komunikatívny(a), ambiciózny (a), kreatívny (a), flexibilný (á) a odborne pripravený(á) pošlite nám Vaše CV, radi Vás uvítame v našej kancelárii.

Záujemcom o zamestnanie ponúkame zaujímavú a odborne náročnú prácu v centre Bratislavy, v advokátskej kancelárii s medzinárodnou praxou. Samozrejmosťou je starostlivosť o ďalší profesionálny rast, služobné cesty do zahraničia, práca na plný pracovný úväzok v mladom kolektíve, nadštandardné finančné ohodnotenie, sociálne istoty a iné výhody.

Od záujemcov o prácu v našom pracovnom tíme požadujeme vysoké pracovné nasadenie, kvalitnú znalosť anglického jazyka, technickú zručnosť pri práci s počítačom, komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie na verejnosti, zvládanie stresu a lojálnosť .

V ponuke sú miesta na obsadenie pracovných pozícií v oblasti práva, administratívy, prekladateľstva, tlmočníctva a manažmentu.

Ak spĺňate požadované kritériá a myslíte, že práve Vy by ste boli vhodným kandidátom zamestnať sa v našej kancelárii , vyplňte nasledovný formulár, priložte Vaše CV v anglickom a slovenskom jazyku ako aj motivačný list v anglickom jazyku a odošlite ho, prípadne využite e-mailový kontakt kariera@cechova.sk. Žiadosti, ktoré nebudú obsahovať motivačný list a CV v anglickom jazyku nebudú môcť byť posúdené. 

 

Adresa

 

 

   

   

   


Jazykové znalosti

Vodičský preukaz:

Áno
Nie

* - povinné položky

Týmto súhlasím so spracovávaním mojich osobných údajov pre účely akéhokoľvek budúceho výberu uchádzačov o pracovné miesto advokátskou kanceláriou Čechová & Partners. Tento súhlas sa udeľuje na dobu 2 roky a môže byť podľa uváženia uchádzača odvolaný na základe písomnej požiadavky doručenej advokátskej kancelárii Čechová & Partners.